Заказать обратный звонок

Спасибо за то, что воспользовались формой обратной связи на нашем сайте.

В ближайшее время с вами свяжутся.

перезвоните мне
Главная / Гарантия

Гарантия

Відповідно до Закону України про захист прав споживачів, гарантія на верхній зимовий одяг, включаючи одяг із натурального хутра, надається продавцем на строк в один зимовий сезон з 1 листопада по 1 березня.

Ви маєте право на повернення, або обмін купленого виробу протягом 14 днів від дня покупки, за умови збереження всіх ярликів, відсутності пошкоджень, та ознак шкарпетки (при цьому поверненню підлягає вартість самого виробу, без вартості доставки, та комісії за платіж).

Після закінчення 14-денного терміну при виявленні дефекту протягом гарантійного періоду проводиться ремонт за рахунок продавця (виробника).

Пошивні вироби не підлягають поверненню, тому що виконуються індивідуально за побажаннями клієнта та його параметрами. Пошиття - це послуга, тому не підпадає під право обміну та повернення протягом 14 днів. Відповідно до ст.10 ЗУ Про права споживача, у разі, якщо замовник отримує виріб, що не відповідає розміру, що має дефекти або не відповідає фото на сайті, інтернет-магазин зобов'язується усунути недоліки за свій рахунок, або відшкодувати знижкою за взаємною згодою сторін

У разі відмови від виробу, передоплата покупцю не повертається, оскільки оплачує послуги майстра з пошиття цього виробу.

Гарантія не надається, якщо вносилися зміни (втручання) у виріб, або застосовувалася хімчистка. Гарантія не розповсюджується на фурнітуру: блискавки, гачки, підклад і т.д.

Оформляючи замовлення на нашому сайті та вносячи передоплату, ви погоджуєтесь з умовами роботи нашого інтернет-магазину

 

Написать нам в соц. сети
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
Наш лучший менеджер позвонит Вам всего через 10 минут. Это быстро и бесплатно!

Спасибо за то, что воспользовались формой обратной связи на нашем сайте.

В ближайшее время с вами свяжутся.